Jäsenten tuloksia

Tulosten ilmoittaminen

Jäsen, ilmoita tuloksesi sivujen ylläpitäjälle.
Koepaikka ja päivämäärä
Nimesi, koiran rotu ja nimi
Tulos: tottis + maasto = yht / Pelastuskoira kokeessa Hyväksytty
Koulutustunnus

 

2019

 

2018

2.12.2018 PAHA-koe, Nurmijärvi rwu Virkamiehen Valonkantaja Mikko Elomaa t94 m181 = 275 HK3, KVA
10.11.2018 FH-koe, Hämeenlinna spku Legolas d’Herrera del Alcantara Sanna Fält FH1
10.11.2018 BH-koe, Lahti bcu Paimen Yrtin Onni Juniori Annika Väisänen BH hyväksytty
27.10.2018 PEKO A/B -koe spu Fabirron Elmo Henri Toijanen PEKO-T
21.10.2018 PAHA-koe, Kouvola ssn Zirnal Liberty Tiina Lindström  t70 m194 = 264 HK1
rwn Musanterin Rommi Ari Multala t85 m181 = 266 HK2
bcu Tending Vim Elin Niemi t92 m191 = 283 HK2
20.-21.10.2018 IPO FH SM, Elimäki bpmn Suhteellisen Kylmä Piia Hietsalo 83+88 = 171 IPO-FH
14.10.2018 IPO-koe, Pyhtää spu  Legolas d’herrera del Alcantara Sanna Fält A98 B86 C80 = 264 IPO2
12.-14.10.2018 Belgianpaimenkoirien IPO-rm, Myllykoski bpmu Yenicerin Baribali Timo Lilja A90 B93 C80 = 263 IPO3
7.10.2018 Kotka rwu Virkamiehen Valonkantaja Mikko Elomaa 263 HK3
6.10.2018 Käyttäytymiskoe, Orimattila bpkmu Black Master’s Qmakalle-Aatu Henna Heikkilä BH hyväksytty
29.9.2018 Nastola hpkn  IT IS Caffé Mocha Minna Kansikas t96 m187 = 283 HK1, hollanninpaimenkoirien RM-18
bpkmn Pysäkin Hissu Mari Huttunen t84 m198 = 282 HK1
23.9.2018 Käyttäytymiskoe,  Anjalankoski rwn Musanterin Rita Annina Alatalo BH hyväksytty
2.9.2018 Kaupunkiottelu, Taipalsaari/Haukkulaakso bcu Tending Tremor Elina Niemi t92 m194 = 286 HK2
14.7.2018 PAJÄ-koe, Kouvola spkn Klopotes Anni Katriina Pirhonen t86 m157 = 243 JK2
12.7.2018 Käyttäytymiskoe ja IPO, Orimattila rwn Boxlee Runoi Kielo Houni BH hyväksytty
bpktn Macig de la Roquine Mia Ojalehto BH hyväksytty
dn Afra European K9 Training Base Marja Kokkola  A86 B77  C 92 = 255 IPO3
2.7.2018 Erikoisjälki, Kouvola bpkmn Suhteellisen Kylmä Piia Hietsalo 90 FH2
1.7.2018 IPO, Kotka spku Legolas d’herrera del Alcantara Sanna Fält A98 B92 C91 = 281 IPO1
29.6.2018 Hyvinkää rwu Virkamiehen Valonkantaja Mikko Elomaa 244 HK3
28.6.2018 Käyttäytymiskoe, Kouvola  clu Fatikon Triton Joni Puranen BH hyväksytty
vpkn Finn Noorien Cute Rider Katja Tervo BH hyväksytty
 lu Fennopus Sticky Jam Marja Toijanen BH hyväksytty
spn Quickbug Baileys Outi Wallén BH hyväksytty
tpku Khanbull’s Cocolada Kluk Marjo Välikivi BH hyväksytty

 

2017

3.12.2017 Sastamala IPO

Anu Sormunen & spn Airasuden Demon, A98 B99 C99 = 296 IPO1

 

11.11.2017 Kouvola PAEJ

Piia Hietsalo & bpmn Suhteellisen Kylmä 94p FH2 -> KVA

 

4.11.2017 Nastola PAHA

Mikko Elomaa & rwu Virkamiehen Valonkantaja t90 + m167 = 257 HK3

 

21.10.2017 Orimattila IPO

Marja Kokkola & dn Afra European K9 Training Base A79 B84 C79 = 242 IPO3

 

15.10.2017 Askola PAHA

Mikko Elomaa & rwu Virkamiehen Valonkantaja t72 + m173 = 245 HK3

 

7.10.2017 Mäntsälä PAJÄ

Henri Toijanen & spu Fabirron Elmo t77 + m177 = 254 JK2

 

23.9.2017 Orimattila IPO

Marja Kokkola & dn Afra European K9 Training Base A92 B83 C89 = 264 IPO3

 

24.8.2017 Hämeenlinna PAKK

Tytti Setälä & spu Eigen Neusilber, Hyväksytty BH

 

9.8.2017 Kouvola PAJÄ

Henri Toijanen & spu Fabirron Elmo t80 + m197 = 277 JK1

 

16.7.2017 Kymen Piirinmestaruuskoe Kotka PAHA

Jukka Kaskiaho & bpmn Kiirastulen Aino t94 + m195 = 289 HK3 PM1

 

8.7-9.7.2017 Rottweilereiden rm Harjavalta PAHA

Mikko Elomaa & rwu Virkamiehen Valonkantaja t86 + m175 = 261 HK3 sijoitus 2.

Ari Multala & rwn Musanterin Rommi t72 + m195 = 267 HK1

 

2.7.2017 Orimattila IPO

Marja Kokkola & dn Afra European K9 Training Base A91 B82 C84 = 257 IPO2

 

17.6.2017 Nurmijärvi PAHA

Mikko Elomaa & rwu Virkamiehen Valonkantaja t80 + m181 = 261 HK3

 

27.5.2017 Nastola PAHA

Ari Multala & rwn Musanterin Rommi t90 + m194 = 284 HK1

 

27.5.2017 Tuusula PAHA

Mikko Elomaa & rwu Virkamiehen Valonkantaja t79 + m170 = 249 HK3

 

5.5.2017 Iitti PAJÄ

Osmo Heikkilä & Musketeer’s Niro t86 + m193 = 279 JK1

 

2016

23.10.2016 Askola IPO

Marja Kokkola & dn Afra European K9 Training Base A80 B75 C88 = 243 IPO1

 

8.-9.10.2016 Elimäki IPO FH SM

Toni Salminen & bpmu Ruutipussi Fanaatikko 93+89 = 182 IPO FH, Sijoitus 4.

 

17.9.2016 Mänttä-Vilppula PAJÄ

Anu Sormunen & spn Wolfrock´s Diiva t92 + m200 = 292 JK2

 

4.9.2016 Kouvola Käyttäytymiskoe

Henri Toijanen & spu Fabirron Elmo Hyväksytty BH

Ari Multala & rwn Musanterin Rommi Hyväksytty BH

Kirsi Liimatainen & spu Kuohun Erityinen Tuho Hyväksytty BH

 

30.7.2016 Lappeenranta Käyttäytymiskoe

Anu Sormunen & spn Airasuden Demon Hyväksytty BH

 

29.6.2016 Kouvola PAEJ

Piia Hietsalo & bpmn Suhteellisen Kylmä 93p FH2

 

30.4.2016 Kotka PAJÄ

Kielo Houni & rwu Boxlee Kovu t78 + m187 = 265 JK2

 

2015

29.8.2015 Kotka PAHA

Jukka Kaskiaho & bpmn Kiirastulen Aino t92 + m194 = 286 HK3 -> KVA

 

27.8.2015 Porvoo PAJÄ

Kielo Houni & rwu Boxlee Kovu t88 + m193 = 281 JK1

 

20.8.2015 Jokela Käyttäytymiskoe

Katja Kukka-Huovinen & sp Costa Von Der Fasanerie Hyväksytty BH

 

15.8.2015 Kouvola FH

Piia Hietsalo & bpmn Suhteellisen Kylmä 77 FH1

 

8.7.2015 Pieksämäki Käyttäytymiskoe

Pinja Eronen & lpkn Pohjanpaimen Cha-Cha Hyväksytty BH

 

2.7.2015 Kouvola Käyttäytymiskoe

Kati Kärkkäinen & du Brückendorfer Maddox Hyväksytty BH
Marja Kokkola & dn Afra European K9 Training Base Hyväksytty BH
Toni Silventoinen & spu Hugo von der Yezo Hyväksytty BH

23.5.2015 Kouvola IPO

Virpi Matikainen & bpmn Kiirastulen Ansa A98 B90 C93 = 281 IPO3

 

6-10.5.2015 Pisek Tsekki, Fmbb IPO

Virpi Matikainen & bpmn Kiirastulen Ansa A50 B91 C90 = 231

 

2014

11-12.10.2014 Kangasala

Virpi Matikainen & bpmn Kiirastulen Ansa A93 B92 C95 = 280 IPO3 Sijoitus 3.

 

5.10.2014 Hämeenlinna PAHA

Jukka Kaskiaho & bpmn Kiirastulen Aino t91 + m179 = 270 HK3

 

28.09.2014 Kokkola PEJÄ-B

Niina Soisalo & spu Aiken Kaspar Hyväksytty

 

13.09.2014 Kotka PAHA

Jukka Kaskiaho & bpmn Kiirastulen Aino t97 + m193 = 290 HK3

 

06.09.2014 Kokkola PAJÄ

Reija Mukkila & skcu Lubin’s Great Passion t79 + m191 = 270 JK2

 

16.08.2014 Taipalsaari PEJÄ-A

Niina Soisalo & spu Aiken Kaspar Hyväksytty

 

26.07.2014 Muhniemi PAJÄ

Niina Soisalo & spu Aiken Kaspar t70 + m197 = 267 JK1

 

20.06.2014 Janakkala PAHA

Jukka Kaskiaho & bpmn Kiirastulen Aino t97 + m198 = 295 HK2

 

29.05.2014 Anjalankoski PAJÄ

Marja Kokkola & dn Anastacia t85 + m150 = 235 JK1

 

6.5.2014 käyttäytymiskoe Mäntsälä, Vesa Häkkinen

Sanna Fält & spn Groots Bollocks Hyväksytty BH

 

2.5.2014 käyttäytymiskoe Röykkä, Heidi Helin

Anu Sormunen & spn Wolfrock´s Diiva Hyväksytty BH

 

2013

26.10.2013 Hollola Käyttäytymiskoe, Ossi Harjula

Satu Arola & bcu Frosty Field’s Fixed Factor BH

 

20.10.2013 Kotka Käyttäytymiskoe, Laura Mäkelä

Niina Soisalo & spku Aiken Kaspar BH

 

13.10.2013 Sippola PAHA, Petri Mikkola

Sari Toikka & ssn Libens Grau Cordula 84+180=264 HK1

 

6.10.2013 Heinola PAHA, Heidi Helin

Asko Myllylä & lbu Lintukarin Konna  88+197=285 HK1

 

28.9.2013 Kouvola PEJä B, Ari Kansikas

Maria Käki & bn Aprilmist Veilchenblau HYVäKSYTTY

 

22.9.2013 Tuulos PAHA, Vesa Häkkinen

Heli Kopra & skcu Mimosan Like a Strike 92+178=270 HK1

 

14.9.2013 Taipalsaari PAJä, Jouko Peuhkuri

Mikko Rantanen & Spu Raciel’s Echo 88+195= 283 JK2

 

14.09.2013 Taipasaari PAHA, Jouko Peuhkuri

Hanna Markkola & beu Slyan Ballard 80+187 = 267 HK3

 

12.9.2013 Lahti Käyttäytymiskoe, Leila Tikkanen

Pekka Markkola & beu Boulet de Clavicula Nox, BH
Virve Säyriö & spn Aufgeweckt Cara, BH
Tiina Marsala & mudi Takkutukan Mustikki, BH

 

14.8.2013 Padasjoki, Käyttäytymiskoe, Marita Packalen

Heli Kopra & skcu Jäälinnan Metsän Peikko, PAKK hyväksytty

 

25.8.2013 Kotka piirinmestaruuskoe
Vesa Häkkinen, Varma Makkonen, Asko Myllylä

Minna Ylén & apku Särkivaaran Uskoo Ken Tahtoo 87+ 190=277 JK3 PM2013
Hanna Markkola & beu Slyan Ballard 77+169=246 HK3 PM2013

 

6.7.2013 Kemi PAHA, Juhani Petäjistö (Petri Tsokkinen)

Hanna Markkola & beu Slyan Ballard 75+190= 265 HK3

 

30.06.2013 Klaukkala, SRY kello ja mestaruuskisat

Ari Multala & Musanterin Nyytti 86+154= 240 JK2

 

29.06.2013 Kotka PAHA, Vesa Häkkinen

Jukka Kaskiaho & bpmn Kiirastulen Aino 89+194 = 283 HK1

 

16.06.2013 Imatra Kaupunkiottelu
Susanna Fennander, Varma Makkonen, Asko Myllylä, Vesa Häkkinen

Mikko Rantanen & spu Raciel’s Echo 90+189 = 279 JK1
Tuula Hietanen & bpgu Voo Doo’s Lee 75+157 = 232 JK3
Sari Korpela & spu Royal Coctail Quicksilver 71+159 = 230 JK3
Henna Heikkilä & bpgu Black Master’s Under Thunder 83+183 = 266 JK3
Ari Malin & bcu Sykerön Pontiac 75+176 = 251 HK2

 

02.06.2013 Tuusula PEHA B, Jorma Suni

Maria Käki & bn Wandoris Kordelia, Hyväksytty

 

01.06.2013 Kouvola PAEK, Vesa Häkkinen

Hanna Markkola & beu Slyan Ballard 87+192 = 279 EK3

 

11.5.2013 Kouvola PAHA, Susanna Fennander

Hanna Markkola & beu Slyan Ballard 83+191 = 274 HK3

 

27.4.2013 Hamina, Käyttäytymiskoe, Tiina Raukko

Marika Koste & bpm No-How Yunior Man, Hyväksytty BH

 

2012

14.10.2012 Tuusula PEHA A, Jorma Suni

Maria Käki & bn Wandoris Kordelia, Hyväksytty

 

20.10.2011 Imatra PASU

Sanna Fält & Spu Niqila´s Azzazzino A98 B92 C92 257 IP2

 

06.10.2012 Lahti käyttäytymiskoe, Ossi Harjula

Jukka Kaskiaho & bpm Kiirastulen Aino Hyväksytty BH
Jaana Puhakainen & Ruutipussi Kiira Hyväksytty BH
Virpi Matikainen & Kiirastulen Ansa Hyväksytty BH

 

28-30.09.2012 Turku Pelastuskoirien joukkuekatselmus

KPKY:n joukkue voitti kultaa!! Onnea!!
Joukkueessa olivat Sanna (rj), Hanna & Luka, Merja & Pauli ja Maria & Rosa

 

16.09.2012 Kotka Kaupunkiottelu, Vesa Häkkinen

Hanna Markkola & beu Slyan Ballard 85+175 = 260 EK2

 

08.06.2012 Kouvola Piirinmestaruuskoe, Tiina Raukko

Virpi Matikainen & bpm Kia 97+193 = 290 JK3 PM1

 

27.08.2012 Kotka käyttäytymiskoe, Vesa Häkkinen

Reija Mukkila & clku Lubin’s Casablanca Hyväksytty

 

08.08.2012 Saksala käyttäytymiskoe, Laura Mäkelä

Tuula Valkjärvi & da Rose Spirit`s Ya Ya`s Girl

 

09.06.2012 Kouvola PAHA, Susanna Fennander

Hanna Markkola & beu Slyan Ballard 88+187 = 275 HK3
Virpi Matikainen & bpm Kia 96+194 = 290 HK1

 

7.6.2012 Utti käyttäytymiskoe, Tiina Raukko

Maria Käki & bn Wandoris Kordelia, BH Hyväksytty
Nina Alatalo & Spn Priamon Ledi Hyväksytty

 

01.06.2012 Kouvola PAEK, Tiina Raukko

Hanna Markkola & beu Slyan Ballard 78+188= 266 EK1

12.05.2012 Kouvola PERA A,B, Jouko Peuhkuri

Pirjo Salo & Vpn Power Dog´s I´M Wild Child Tottelevaisuus ja ketteryyskoe hyväksytty, PERA-A Hyväksytty
Maria Käki & bn Aprilmist Veilchenblau, PERA-B Hyväksytty

29.04.2012 Imatra käyttäytymiskoe, Varma Makkonen

Pirjo Salo & Vpn Power Dog´s I´M Wild Child BH HYVÄKSYTTY

 

2011

05.11.2011 Kouvola IPO1, Ari Kansikas

Toni Silventoinen & Spu Chewy Vikar A95 B89 C90 274 IP1

 

30.10.2011 Hämeenlinna Raunio-B, Hannele Pörsti

Hanna Markkola & beu Slyan Ballard PERA-B Hyväksytty

 

05.10.2011 Kouvola Käyttäytymiskoe, Tiina Raukko

Ari Multala & Rwn Musanterin Nyytti BH Hyväksytty

 

01.10.2011 Kausala, PAJÄ1, Tiina Raukko

Reija Mukkila & clku Lubin´s Great Passion 80+195= 275 JK1

24.09.2011 Joensuu PAJÄ3

Tuula Hietanen, bpgu Voo Doo´s Lee 88+194=282p JK3 RM1-11

 

24.09.2011 Kerimäki PAJÄ3

Hanna Markkola & beu Slyan Ballard 82+163= 245 JK3 RM2-11

 

4.9.2011 PeRa A Kouvola, Ari Kansikas

Maria Käki & bn Aprilmist Veilchenblau, Hyväksytty

03.09.2011 Käyttäytymiskoe, Tiina Raukko

Terhi Haimi & Bn Sky Bridge Mayday BH Hyväksytty

 

3.9.2011 PeHa Orivesi, Juha Kuronen

Maria Käki & bn Aprilmist Veilchenblau, Hyväksytty

 

10.09.2011 PAEK, Vesa Häkkinen

Taina Lehtonen & Faulenzer Bepripoo 76+193=269 EK1

 

10.9.2011 Lappeenranta, Jouko Peuhkuri

Susanna Kiintola, Ssn Zimyrs Elvy PERA-B HYVÄKSYTTY

27.8.2011 Kouvola PASU, Ari Kansikas

Sanna Fält & Spu Niqila´s Azzazzino A80 B89 C88 257 IP1

 

27.8.2011 Hamina, Harri Huomo

Susanna Kiintola, Ssn Zimyrs Elvy PERA-A HYVÄKSYTTY

 

06.08.2011 Taipalsaari piirinmestaruuskoe

Osmo Heikkilä & spu Musketeer’s Xando 88+188=276 HK3 KVA PM2011
Hanna Markkola & beu Slyan Ballard 76+177=253 HK3 PM3
Minna Uurainen & bptn Newstory Ninja 98+190=288 JK3 PM2
Tuula Hietanen, bpgu Voo Doo´s Lee 90+196=286p JK3 PM3
Virpi Matikainen & bpm Kia 91+180 = 271 JK3

04.08.2011 Kouvola käyttäytymiskoe, Tiina Raukko

Sari Toikka & Ssn Terravirtus Bastia BH Hyväksytty

09.07.2011 Hämeenkyrö, Reima Nuutinen

Minna Uurainen & bptn Newstory Ninja 80+200=280 JK3
Tuula Hietanen, bpgu Voo Doo´s Lee 80+188=268 JK3

03.07.2011 Jyväskylä PEHA

Taina Lehtonen & Faulenzer Bepripoo HYVÄKSYTTY

 

19.06.2011 Kouvola

Taina Lehtonen & Faulenzer Bepripoo 77+194=271 HK1

 

15.06.2011 Orimattila käyttäytymiskoe, Esa Nurmo

Reija Mukkila & clku Lubin´s Great Passion BH Hyväksytty

 

05.06.2011 Kouvola käyttäytymiskoe, Tiina Raukko

Toni Silventoinen & Spu Chewy Vikar BH hyväksytty

 

02.06.2011 Kouvola PAJÄ1, Vesa Häkkinen

Saidi Nikkanen & clku Final Fantasy´s Double Strike 73+199= 272 JK1

21.5.2011 Kouvola, Harri Huomo

Susanna Kiintola, Ssn Zimyrs Elvy PEHA HYVÄKSYTTY

 

2010

6.11.2010 Hyvinkää PAHA2

Hanna Markkola & beu Slyan Ballard 84+193= 277 HK2

 

30.10.2010 Taipalsaari PEHA (EH), Harri Huomo

Susanna Kiintola &Ssn Zimyrs Elvy

 

06.10.2010 Orimattila käyttäytymiskoe, Esa Nurmo

Minna Pohjolainen & atn Energetics Calamity Jane BH hyväksytty

 

10.10.2010 Hyvinkää PAHA1

Hanna Markkola & beu Slyan Ballard 88+184= 272 HK1

 

11.09.2010 Saksala käyttäytymiskoe, Laura Mäkelä

Jaana Puhakainen & Kesselin Kurttu-Irmeli BH hyväksytty
Harri Boman & da ROSE SPIRIT`S ZORINA hyväksytty bh
Tuula Valkjärvi & da ROSE SPIRIT`S YAWA hyväksytty bh
Jaana Penttinen & da ROSE SPIRIT`S WHITE FLASH hyväksytty bh

 

29.08.2010 Imatra PAJÄ

piirinmestaruuskoe
Tuula Hietanen & bpgu Woo Doo’s Lee 85+190=275 JK3, PM2
Virpi Matikainen & Bpmn Kia 91+183= 274 JK3, PM3
Taina Lehtonen & spn Faulenzer Bepripoo 70+192= 262 JK3

 

26.08.2010 Sippola PAJÄ2

Maarit Karvonen & bptn Black Master’s Jazzy-Fame 71+179=250 JK2

 

15.8.2010  Hamina PAHA

Henna Heikkilä & bpgu Black Master´s Under Thunder 84+180=264 HK1

14.08.2010 Kouvola IPO1

Katriina Pirhonen & Kamuteams Converine A90 B83 C91 264 IP1

03.07.2010 Joensuu PAJÄ

Asko Myllylä & bptu Ruutipussin Brutaali 84+177=261 JK3

 

17.06.2010 Sippola PAJÄ2

Minna Uurainen & Newstory Ninja 93 + 196= 289 JK2

 

12.-13.06.2010 Kouvola PAJÄ

Virpi Matikainen & bpmn Kia 95+199=294 JK3
-> käyttövalio

10.06.2010 Lahti BH

Jutta Riiheläinen & lbn Hardrocks Thumbelina HYVÄKSYTTY

 

27.05.2010 Anjalankoski PAJÄ

Tuula Hietanen & bpgu Woo Doo’s Lee 88+184=272 JK3
-> käyttövalio

 

23.05.2010 Imatra PAJÄ

Asko Myllylä & bptu Ruutipussin Brutaali 77+182=259 JK3

13.05.2010 Taipalsaari PAJÄ

Tuula Hietanen & bpgu Woo Doo’s Lee 88+153=241 JK3

 

16.05.2010 Mänttä PAJÄ

Sanna Tähkänen & chessi Batzi´s Calen of Arwen 81+173=254 JK1
Hanna Markkola & beu Slyan Ballard 76+180= 256 JK2

 

29.04.2010 Porvoo PAHA

Osmo Heikkilä & spu Musketeer’s Xando 95+187= 282 HK3
Pekka Mettälä & spu Mithrandir Alpha 96 + 171 = 267 HK3

 

2009

05.12.2009 Porvoo PAHA

Osmo Heikkilä & spu Musketeer’s Xando 86+166= 252 HK3

 

07.11.2009 Kouvola PEHA, Leila Weide

Hanna Markkola & beu Slyan Ballard HYVÄKSYTTY

 

17.10.2009 Heinola BH, Jussi Hämäläinen

Saidi Nikkanen & lkcu Final Fantasy`s Double Strike, BH HYVÄKSYTTY

 

12.10.2009 Lahti BH, Ossi Harjula

Sanna Fält & spu Niqila´s Azzazzino BH HYVÄKSYTTY

 

10.10.2009 Kouvola FH, Ari Kansikas

Kirsi Suomi & rwu Finnmaidens Il Duce 89 FH1

27.9.2009 PERA A Kouvola

Hanna Markkola & beu Slyan Ballard HYVÄKSYTTY

 

19.9.2009 PAJÄ1 Leppävirta

Hanna Markkola & beu Slyan Ballard 76+156=232 JK1

 

5.-6.9.2009 PAJÄ3 Taipalsaari

Henna Heikkilä & bpgu Black Master´s Under Thunder 89+189=278 JK3
Virpi Matikainen & bpmn Kia 199+90= 289 JK3 RM-09

 

30.08.2009 PAJÄ3 Imatra

Osmo Heikkilä & spu Musketeer’s Xando 199 + 87 = 286 JK3
->käyttövalio
Virpi Matikainen & bpmn Kia 183+89= 272 JK3
Tuula Hietanen & bpgu Woo Doo’s Lee 197+79= 276 JK3
Hannele Veteli apkn Delta River Miss Iron Horse 194+72=266 JK2

 

29.08.2009 PAJÄ2 Kouvola

Taina Lehtonen & spn Faulenzer Bepripoo 195 + 87 = 282 JK2

 

13.08.2009 PAJÄ3 Lahti

Tuula Hietanen & bpgu Woo Doo’s Lee 186 + 85 = 271 JK3

 

09.08.2009 PAJÄ2 Pieksämäki

Virpi Matikainen & bpmn Kia 200+91= 291 JK2
Hannele Veteli & apkn Delta River Miss Iron Horse 193+79=272p JK1

 

4.8.2009 PAJÄ1 Anjalankoski

Nina Liimatainen & Bestseller Galileo Galilei 163 + 88 = 251 JK1

 

26.07.2009 PAJÄ3 Anjalankoski, PM

Tuula Hietanen & Woo Doo’s Lee 165 + 83 = 248 JK3, PM3

 

26.07.2009 PAHA3 Anjalankoski, PM

Susanna Kiintola & ssn Zimyrs Elvy 185 + 79 = 264 HK3, PM3

 

05.07.2009 PEJÄ Hamina

Taina Lehtonen & spn Faulenzer Bepripoo Hyväksytty

 

04.07.2009 PAJÄ1 Mikkeli

Minna Uurainen & Bptn Newstory Ninja 153 + 82 = 235 JK1

 

27.06.2009 PAJÄ3 Kouvola, Olli Paasonen

Tuula Hietanen & Woo Doo’s Lee 191 + 77 = 268 JK3
Hannele Veteli & apkn Ossequente Priscilla 193+84=277p = KVA

 

31.05.2009 PAJÄ3 Hämeenkyrö, Timo Nopanen

Hannele Veteli ja apkn Ossequente Priscilla 194+78=272p JK3

 

24.05.2009 PAJÄ2 Syyspohja, Varma Makkonen

Asko Myllylä & Ruutipussi Brutaali 174 + 74 = 248 JK2

 

21.05.2009 IPO-koe Kouvola, Ari Kansikas

Kirsi Suomi & rwu Finnmaidens Il Duce A88 B85 C88 261 IP1

21.05.2009 BH-koe Kouvola, Ari Multala

Maria Käki & bn Aprilmist Veilchenblau BH Hyväksytty

 

16.05.2009 PAJÄ3 Harjavalta, Mauri Laine

Hannele Veteli & apkn Ossequente Priscilla 185+80=265 JK3

 

07.05.2009 Tottelevaisuus ja ketteyyyskoe

Ari Malin & bcu Sykerön Jaquar t/k Hyväksytty
Taina Lehtonen & spn Faulenzer Bepripoo t Hyväksytty
Sanna Tähkänen & chessi Batzi´s Calen of Arwen t Hyväksytty

 

03.05.2009 BH-koe Kouvola, Vesa Häkkinen

Kirsi Suomi & rwu Finnmaidens Il Duce hyväksytty BH
Pirjo Salo & vpu Cerdau´s Muumin-Urho hyväksytty BH
Sari Porvari & bptn Ar´tfulfox´s Hazzling Beauty hyväksytty BH

03.05.2009 PAJÄ3, Taipalsaari, Susanna Fennander

Hannele Veteli & apkn Ossequente Priscilla 184+83=267 JK3

02.05.2009 Jälki koe Hamina, Laura Mäkelä

Virpi Matikainen & bpmn Kia 199+98= 297 JK1
Taina Lehtonen & spn Faulenzer Bepripoo 200+90= 290 JK1